دستگاه بند انداز برقی اورجینال « فروشگاه بازارکده | خريد پستي

a a
دستگاه بند انداز برقی اورجینال
توضیحات : بند انداز برقی بندانداز برقی بانوان دستگاه بند انداز برقی با کیفیت بسیار بالا صد در صد اورجینال با تضمین کیفیت       این دستگاه دارای 1 موتور الکتریکی و 2 شاخک فلزی ( مطابق عکس ) میباشد که با روشن شدن دستگاه ، موتور الکتریکی شروع به حرکت چرخشی رفت و برگشتی مینماید و این نیرو به شاخک ها منتقل شده ، و به راحتی بند تابیده شده را باز و بسته مینماید . این ...

قیمت: موجود نیست تومان

دستگاه بند انداز برقی اورجینال
قیمت: موجود نیست تومان

بند انداز برقی

بندانداز برقی بانوان

دستگاه بند انداز برقی با کیفیت بسیار بالا

صد در صد اورجینال با تضمین کیفیت

 

 

 

بند انداز برقی

این دستگاه دارای 1 موتور الکتریکی و 2 شاخک فلزی ( مطابق عکس ) میباشد که با روشن شدن دستگاه ، موتور الکتریکی شروع به حرکت چرخشی رفت و برگشتی مینماید و این نیرو به شاخک ها منتقل شده ، و به راحتی بند تابیده شده را باز و بسته مینماید .

این دستگاه ها کمک بسیار زیادی به خانم ها جهت سهولت در امر آرایش و پیرایش مینماید .

 

 

بند انداز برقی

دستگاهی بسیار راحت ، با کارایی بالا ، و جزء پر فروش ترین دستگاه هایی که خانم ها مشتاق خرید آن هستند .

دستگاه بند انداز برقی ، شما را از صرف وقت و هزینه جهت آرایشگاه بی نیاز خواهد نمود .

این دستگاه بند انداز برقی ، شاید یکی از بهترین هدیه ها و کاربردی ترین هدیه ها برای خانم ها باشد که حتما از داشتن این دستگاه احساس رضایت خواهند نمود

پکیج این دستگاه شامل : 1 دستگاه بند انداز برقی برونز اورجینال ، آداپتور ، نخ مخصوص ، پودر مخصوص و دفترچه راهنما میباشد .

از این دستگاه میتوان حتی در آرایشگاه ها ، جهت تسهیل کار و افزایش سرعت استفاده نمود .

 

 

بند انداز برقی

به مدل های مختلف و کیفیت ها و قیمت های متفاوت دستگاه های بند انداز برقی توجه نمایید و مدل مورد نظر خود را تهیه کنید

خریداران محترم لطفا توجه داشته باشید

بندانداز های برقی دارای مدل های مختلف و کیفیت های مختلف میباشند .سعی ما بر این است تا بتوانیم کالای با کیفیت را با قیمت مناسب و منطقی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

بند انداز برقی دارای 3 مدل میباشد که مدل اول طلایی رنگ و دارای مارک معتبر جاندلی میباشد . کیفیت مدل جاندلی بسیار بالا بوده و دارای موتور کم صدا و با دوامی میباشد . پیشنهاد ما به شما خریداران ، بند انداز مدل جاندلی اصل میباشد .

مدل های دیگر ، دارای ظاهر بسیار مشابه ، اما موتور و کارایی متفاوت میباشند . بخصوص در مورد بند انداز برقی برونز BROWNS که دارای نوع اصلی و درجه 2 میباشد .

این 2 مدل دستگاه برونز از نظر ظاهری هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط مدل های اصلی دارای مارک روی دستگاه میباشد اما مدل های درجه 2 و با کیفیت پایین با وجود اینکه روی جعبه آنها مارک بروز هست ، اما روی دستگاه هیچ گونه مارکی نوشته نشده است که دارای کیفیت پایینی میباشند .

از این به بعد در فروشگاه اینترنتی بازارکده فقط مدل برونز اصلی و مدل جاندلی عرضه میشود به خاطر کیفیت پایین مدل های درجه 2 از ارائه این محصول خودداری مینماییم . افرادی که به دنبال کالای با کیفیت مناسب هستند میتوانند از مدل های ذکر شده خریداری نمایند . سعی ما بر این بود که کیفیت را فدای قیمت ننماییم .

نکته مهم ، در زمان خرید یا تحویل کالا از هر فروشگاهی ، به مارک دستگاه که روی بدنه بند انداز نوشته شده است توجه کنید و از خرید مدل های بی نام خودداری نمایید . متاسفانه بعضی فروشگاه های سودجو به خاطر شباهت 2 دستگاه ، اقدام به فروش مدل بند انداز درجه 2 به جای دستگاه بند انداز اصلی مینمایند .

به تصویر زیر دقت کنید  .

 

 

bandandaz