رخت آویز واندر هنگر « فروشگاه بازارکده | خريد پستي

a a
رخت آویز واندر هنگر
توضیحات : چوب لباسی و رخت آویز جادویی واندر هنگر   WONDER HANGER     با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد   افرادی که دچار کمبود جا برای لباس های خود در کمد هستند دیگر نگران این موضوع نباشند . رخت آويز جادويي و شگفت انگيز واندرهنگر حجم کمد لباس شما را 3 برابر افزایش میدهد . شما به وسیله این رخت آویز میتوانید  لباس ها را به صورت مرتب در کمد آویزان نموده و ...

قیمت: موجود نیست تومان

رخت آویز  واندر هنگر
قیمت: موجود نیست تومان
چوب لباسی و رخت آویز جادویی واندر هنگر
 
WONDER HANGER
 
 
با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد

 

افرادی که دچار کمبود جا برای لباس های خود در کمد هستند دیگر نگران این موضوع نباشند . رخت آويز جادويي و شگفت انگيز واندرهنگر حجم کمد لباس شما را 3 برابر افزایش میدهد . شما به وسیله این رخت آویز میتوانید  لباس ها را به صورت مرتب در کمد آویزان نموده و علاوه بر جلوگیری از چروک شدن آنها ، از فضای بیشتری که در اختیار شما قرار میگیرد استفاده نمایید .

شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را به صورت طبقه بندی شده آویز نمایید تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

 

 

 

رخت آویز جادویی

تصاوير را به دقت نگاه کنيد. کمد لباسها در تصوير نخست بصورت کاملا نامرتب مي باشد ولي همان کمد با همان ميزان لباس به شيوه اي که در تصوير دوم ملاحظه مي کنيد کاملا مرتب و منظم شده است بطوريکه جا براي آويزان کردن لباس هاي اضافي نيز داريم.

با تهيه واندر هنگر ديگر با مشکل کمبود فضاي کمد لباس روبرو نيستيد و نياز به خريد کمد اضافه نداريد پکیچ شامل 8 عدد رخت آویز می باشد

رخت آویز جادویی

توجه داشته باشید ، رخت آویز واندر هنگر دارای بست های کوچکی هست که با فشار در یکدیگر قفل میشود و رخت آویز را محکم مینماید . متاسفانه کالاهای درجه 2 با استفاده از مواد اولیه نا مناسب نیز در بازار موجود میباشد که به خاطر خشکی مواد ، در اولین فشار این بست ها دچار شکستگی میگردد . ما به شما تضمین میدهیم که کالای ارسال شده از نوع درجه 1 و با کیفیت بسیار بالا میباش د .

 ویژگی های محصول

 قابل استفاده بر روی هر نوع جا رختی

 وسیله ایی ایده آل برای آپارتمان ها، خوابگاه ها و مکانهای کوچک

برای نگهداری لباسهای فصلی به اندازه کافی جا داره

همچنین برای کیف و کمربند نیز مناسب است