فایر تایر سنسور دار « فروشگاه بازارکده | خريد پستي

a a
فایر تایر سنسور دار
توضیحات : فایر تایر خرید فایر تایر سنسور دار پایه بلند آیا میدانید فایر تایر چیست و چگونه کار میکند ؟ فایر تایر یک وسیله تزئینی جهت استفاده برای خودرو ، موتور سیکلت و دوچرخه میباشد که در شب خودرو یا موتور سیکلت  شما را از بقیه متمایز مینماید فایر تایر ها از نظر اندازه دارای 2 مدل پایه کوتاه و پایه بلند میباشند که نوع پایه بلند آنها دارای نور دهی بسیار بیشتری میباشد از نظر ...

قیمت: موجود نیست تومان

فایر تایر سنسور دار
قیمت: موجود نیست تومان

فایر تایر

خرید فایر تایر سنسور دار پایه بلند

آیا میدانید فایر تایر چیست و چگونه کار میکند ؟

فایر تایر یک وسیله تزئینی جهت استفاده برای خودرو ، موتور سیکلت و دوچرخه میباشد که در شب خودرو یا موتور سیکلت  شما را از بقیه متمایز مینماید

فایر تایر ها از نظر اندازه دارای 2 مدل پایه کوتاه و پایه بلند میباشند که نوع پایه بلند آنها دارای نور دهی بسیار بیشتری میباشد

فایر تایر

از نظر کاری نیز 2 دسته هستند که 1 مدل آنها مجهز به سنسور حرکتی میباشند و 1 مدل آنها بدون سنسور حرکتی

مدلی که در فروشگاه بازارکده به فروش میرسد از نوع پایه بلند و دارای سنسور حرکتی میباشد . به طوری که وقتی خودروی شما  در جای خود ایستاده و متوقف شده است ، یا خودرو را پارک نموده اید ، چراغ ها خاموش شده و به محض حرکت وسیله ، به صورت خودکار روشن میشوند .

خرید فایر تایر

پیشنهاد ما به شما این است که مدل های بدون سنسور را خریداری ننمایید ، زیرا هر بار مجبور هستید بعد از پیاده شدن از خودرو آنها را از روی رینگ ها باز کنید زیار به صورت یک سره روشن میباشند .

فایر تایر دارای 3 باطری کوچک و 1 ال ای دی و 1 محافظ ال ای دی میباشد که بعد از وقتی روی خودروی شما بسته شود و خودرو شروع به حرکت نماید ، روش میشود و در زمانی که سرعت چرخش چرخ های خودرو زیاد شود نور ایجاد شده به صورت یک تکه و دور تا دور لاستیک را فرا میگیرد و دور لاستیک شما روشن میشود .

خرید فایر تایر

1 بسته فایر تایر شامل 2 عدد ال ای دی میباشد

قیمت 1 بسته 2 عددی سنسور دار فقط : 7950 تومان

جنس اصلی با کمترین قیمت ارائه شده در بین کلیه فروشگاه های اینترنتی

فایر تایر

جهت خرید بر روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید . بر روی پنجره باز شده ، در زمان تکمیل فرم ثبت سفارش در قسمت پیغام  رنگ مورد نظر خود را یادداشت نمایید ( آبی ، قرمز ، سبز ، 7 رنگ )

در زمان خرید در قسمت توضیحات سفارش رنگ درخواستی خود را یادداشت نمایید .

فایر تایر در رنگ های آبی ،قرمز ، سبز و همینطور فایر تایر 7 رنگ موجود میباشد . مدل 7 رنگ دارای ال ای دی چشمک زن میباشد که به صورت خودکار رنگ عوض کرده و در هر لحظه به 1 رنگ میباشد .

این محصول به صورت عمده نیز موجود میباشد